Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
Recitační soutěž na 1. stupni
30 1 2 3
Školní zájezd do Londýna: nezapomenutelný zážitek
4
Školní zájezd do Londýna: nezapomenutelný zážitek
5
Školní zájezd do Londýna: nezapomenutelný zážitek
6
Školní zájezd do Londýna: nezapomenutelný zážitek
7
Školní zájezd do Londýna: nezapomenutelný zážitek
8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Poznávací zájezd do Londýna pro žáky 2. stupně

Poznávací zájezd do Londýna pro žáky 2. stupněVážení rodiče,

Jsme moc rádi, že po několika letech můžeme Vašim dětem opět nabídnout krásný zážitek ve formě poznávacího zájezdu do Londýna, a to v termínu 3. - 7. 5. 2024.

Největším přínosem takového pobytu je bezpochyby překonání strachu mluvit s cizími lidmi a ještě k tomu cizím jazykem. Při ubytování v hostitelských rodinách musí děti komunikovat s rodilými mluvčími při každodenním kontaktu. Ověří si také, jak dokážou být samostatní, zodpovědní, získají nové zkušenosti, poznají jiný způsob života, jiné zvyky, kulturu a tradice. Při pobytu v Anglii budou studenti vystavení vlivu angličtiny na každém kroku. Při výletech a exkurzích mohou žáci poznat historii a kulturu Anglie a na vlastní oči vidět charakteristické památky Londýna, o kterých se ve škole učíme. Studenti naleznou smysl výuky angličtiny a po návratu mají chuť se zdokonalovat, jsou motivováni, neboť si ověřili, že jim také někdo rozumí. A to všechno budou prožívat v reálném světě, nikoliv pouze online!

Pokud máte o zájezd pro Vaše dítě zájem, všechny potřebné informace a přihlášku najdou rodiče žáků 2. stupně v elektronické žákovské knížce. Přihlášky prosím doručte do pondělí 13.11.2023 do mého kabinetu.

Těším se na všechny zájemce,

Pavlína Pappová

vyučující AJ