Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29
Den proti rakovině
30 1
Kroužky
2 3
4 5 6
Podzim v ŠD je v plném proudu
7
Malířky
8 9 10
11
Výsledek sbírky proti rakovině
12 13 14 15
Dýňování
16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nové vybavení dílen s podporou Zlínského kraje

Nové vybavení dílen s podporou Zlínského krajeV rámci projektu Podpora vybavení dílen v základních školách MaS05-19 jsme v uplynulém školním roce dokoupili nové nářadí a také elektrická zařízení. Většinová část dotace šla z FONDU ZLÍNSKÉHO KRAJE.

Vše budeme ve výuce využívat k práci s různými materiály a k dalšímu přiblížení řemeslných dovedností žákům. Nově budeme moci používat například sady závitníků, sloupovou vrtačku, dvoukotoučovou stolní brusku, elektrický ruční hoblík nebo aku šroubováky. Část investice byla zaměřena také na vybavení dílny nábytkem pro lepší ukládání nářadí.

Rádi bychom vedli chlapce i dívky k většímu zájmu o manuální činnost, řemesla a kreativní tvoření v co nejvíce oblastech. Díky finanční podpoře se nám podařilo zlepšit pracovní podmínky pro učitele i žáky v dílnách. Do budoucna bychom uvítali možnost vybavit si také dílničku šití a dalších ručních prací, kde by si žáci mohli vyzkoušet práci na šicích strojích a další zajímavé manuální činnosti.

stažený-soubor-2.png