Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
Recitační soutěž na 1. stupni
30 1 2 3
Školní zájezd do Londýna: nezapomenutelný zážitek
4
Školní zájezd do Londýna: nezapomenutelný zážitek
5
Školní zájezd do Londýna: nezapomenutelný zážitek
6
Školní zájezd do Londýna: nezapomenutelný zážitek
7
Školní zájezd do Londýna: nezapomenutelný zážitek
8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Anglický týden, informace a přihláška

Anglický týden, informace a přihláškaVážení rodiče,

spousta z Vás nenašla v eŽK zprávu o anglickém týdnu, přestože v systému ji máme jako odeslanou a doručenou. Toto bylo pravděpodobně způsobenou tím, že se v těchto dnech aktualizuje mobilní aplikace eŽK a ne všechno zatím funguje správně. Z tohoto důvodu jsem všem poslala informace i přihlášku do eŽK ještě jednou (doporučuji v těchto dnech otvírat eŽK v počítači, ne v mobilním telefonu). Zároveň kopíruji celý text i zde, jenom upozorňuji, že kurz se týká pouze žáků 3. - 9. třídy:

V týdnu 29.5.- 2.6.2023 má Váš syn / Vaše dcera možnost zúčastnit se týdenního intenzivního kurzu anglického jazyka ACTIVE ENGLISH WEEK, který jsme na naší škole zorganizovali už v minulých letech a měli jsme na něj vždy velmi nadšené ohlasy. Tento kurz zajišťuje jazyková škola SIDAS a vyučujícími jsou kvalifikovaní lektoři, kteří jsou vybíráni výhradně z řad rodilých mluvčích.

Absolvování podobného kurzu v zahraničí je finančně i organizačně velmi náročné. ENGLISH ACTIVE WEEK je příležitostí ke zlepšení jazykových schopností Vašeho dítěte bez nákladného cestování.

Program kurzu bude přizpůsobený jazykové úrovni žáků, lektoři jim rádi pomohou překonat jakékoliv obavy z angličtiny pomocí efektivního způsobu učení. Žáci mohou hodně získat z přímého kontaktu s rodilým mluvčím, stejně tak jako z rozmanitosti různých kultur, které jsou s anglickým jazykem spojené.

Kurz proběhne v době vyučování ve výše uvedeném termínu na půdě naší školy. Rozsah kurzu je 15 vyučovacích hodin, 3 hodin denně, kurzovné je 900 Kč. (Rozvržení hodin bude pravděpodobně následující: mladší žáci každý den 1.-3. vyučovací hodinu, starší 4.-6. hodinu. Upřesníme podle konečného počtu přihlášených.)

V případě malého zájmu se kurz neuskuteční. Pokud bude zájem převyšovat počet volných míst, o zařazení žáka do kurzu rozhodne škola. V případě, že po podání přihlášky žák nebude na kurz zařazen, budeme Vás o tom informovat ještě před termínem platby.

V případě Vašeho zájmu prosím vytiskněte a vyplňte přiloženou přihlášku, kterou potom Vaše dítě odevzdá do 30.3. mně, nebo své vyučující AJ. Pokud nemáte možnost přihlášku vytisknout, jsou na vyžádání k dispozici u všech vyučujících AJ.

Přihláška ke stažení zde: Přihláška na AEW.pdf