Scénické čtení v I. a II. třídě

Úvod > Aktuality > Výuka v době mimořádných opatření

Výuka v době mimořádných opatření

od pondělí 16. 3. 2020 začneme žákům zasílat výukové materiály k domácímu procvičování a samostudiu. Tímto vás žádáme o spolupráci, pokuste se upravit dětem režim dne tak, aby vše v klidu zvládly. Budeme se snažit, aby žáci mohli dělat úkoly co nejvíc samostatně a dostávali je v přiměřeném množství. Sledujte prosím e-maily od vyučujících a elektronickou žákovskou knížku.
Úkoly budou zasílány na školou zřízené žákovské e-maily, výjimku tvoří 1., 2., 3. a 4. třída (zde budou paní učitelky komunikovat přes e-maily rodičů).
Způsoby výuky a komunikace budeme průběžně vyhodnocovat a vylepšovat.
Ve výjimečných případech, pokud nemáte možnost elektronické komunikace, můžete po telefonické domluvě využít osobní konzultaci s vyučujícím a ten vám materiály předá. Způsoby výuky a komunikace budeme průběžně vyhodnocovat a snažit se je vylepšovat.
Na závěr bych rád zdůraznil, že situace, která nastala, je velmi komplikovaná a je potřeba na tomto způsobu výuky spolupracovat. V tuto chvíli se nejedná o „prázdninový režim“ a je tudíž nutné společně udržet žáky ve studijním procesu.
Děkuji za pochopení.