Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Účast našich žáků na turnajích ve florbale

Účast našich žáků na turnajích ve florbaleV říjnu a listopadu letošního roku se naši žáci zúčastnili stejně jako v minulých letech florbalových turnajů pořádaných AŠSK v Uherském Brodě. V konkurenci žáků velkých škol a sportovních škol našeho okresu se naši žáci neztratili a dosáhli výborných výsledků.

Starší žáci obsadili v konkurenci 9 škol skvělé 3. místo. Sestava starších žáků: Jonáš Šidlo, Šimon Bartoš, Dan Velecký, Tadeáš Tlach, Vojta Živnéř (vše 8. třída), Ondra Kolínek, Martin Slabiňák a Martin Zálešák (9. třída).

Stejně se dařilo i mladším žákům, kteří v konkurenci 10 škol rovněž skončili na výborném 3. místě. Sestava mladších žáků: Ondra Koktavý (7. třída), Matouš Bartoš, Matěj Bemer, Michal Kolínek, Martin Kusák, Lukáš Synčák, Šimon Synčák a Jan Zahálka (vše 6. třída).

Do třetice třetí místo v okresní konkurenci 4 škol obsadila i starší děvčata v sestavě: Aneta Bemerová, Zuzana Hrubošová, Hana Surá, Natálka Končitíková, Magda Ševčíková (vše 9. třída), Amálka Pflégrová, Eliška Šojdrová, Anna Vyoralová (vše 8. třída) a Nicol Holubová (7. třída).

Žáci z 1. stupně pak obsadili pěkné 4. místo v konkurenci 9 škol. Hráli v sestavě: 

Matěj Urbánek (3. třída), Michal Žampach a Jakub Jedlička (4. třída), Alex Zuborňák, Kryštof Košiba a Filip Prachař (5. třída).

Všem zúčastněným blahopřejeme k pěkným výsledkům a příkladné reprezentaci školy.

florbal.jpg

florbal-1.jpg