Ve čtvrtek 7. května se z některých deváťáků stali učitelé. Celé dopoledne si prvňáčci užívali své patrony, kteří je učili český jazyk, matematiku, prvouku, tělocvik. Deváťáci se za pomoci učitelek na předměty dobře připravili. V průběhu výuky se mohli vzájemně podpořit, protože učili ve dvojicích. Bylo to zajímavé společné vyučování. Všechny deváťáky, kteří se této akce zúčastnili, oceňujeme za jejich odvahu, chuť a snahu.
687 31 Šumice 113