Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
Recitační soutěž na 1. stupni
30 1 2 3
Školní zájezd do Londýna: nezapomenutelný zážitek
4
Školní zájezd do Londýna: nezapomenutelný zážitek
5
Školní zájezd do Londýna: nezapomenutelný zážitek
6
Školní zájezd do Londýna: nezapomenutelný zážitek
7
Školní zájezd do Londýna: nezapomenutelný zážitek
8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Čarodějnice u prvňáčků

Čarodějnice u prvňáčkůŽáci přišli v čarodějnickém oblečení a na začátku každý dostal svoje čarodějnické jméno - Týna z Olšavína, Timóra z Klobůk, Nilas z Kataru, Malánius z Větrného vršku, Líza z Adelína ...... Při vymýšlení jmen jim pomáhaly nejvyšší čarodějnice Světlomíra ze Světlova a Hanimíra z Větrné hůrky. Potom už se všichni s nadšením pustili do plnění čarodějnických úkolů. Patroni přichystali aktivity nejen ve škole, ale i v tělocvičně. Ve škole probíhala výroba lektvarů, návštěva strašidelného sklepa, lovení pavouků na udici, hledání věcí v čarodějné krabici. Nechyběla ani čarodějnická pohádka a zaříkávadla, písničky, výroba létající čarodějnice, čarodějnické počítání. V tělocvičně na malé čaroděje a čarodějky čekaly další úkoly – překážková dráha s košťaty, florbal do vodníkovy hlavy, střelba na cíl. Na závěr byli všichni odměněni sladkostí a převzali si Výuční list čarodějnice nebo čaroděje. Společné dopoledne si prvňáčci se svými patrony užili a už se těší na další společnou akci.

                                                                                                                                                           

                                                                                                                                                                                       S.Válková