Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
Recitační soutěž na 1. stupni
30 1 2 3
Školní zájezd do Londýna: nezapomenutelný zážitek
4
Školní zájezd do Londýna: nezapomenutelný zážitek
5
Školní zájezd do Londýna: nezapomenutelný zážitek
6
Školní zájezd do Londýna: nezapomenutelný zážitek
McDonalds Cup 2024
7
Školní zájezd do Londýna: nezapomenutelný zážitek
8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Adaptační kurz 6.třídy

Adaptační kurz 6.třídyVe dnech od 11.9. do 13.9 se zúčasnila naše šestá třída tradičního adaptačního kurzu v malebném prostředí Bílých Karpat. Děti bez problémů zvládly výšlap na Velký Lopeník. Zahrály si spoustu společenských a adaptačních her, aby lépe poznaly nové spolužáky z Nezdenic.  Vytvořily si svá pravidla třídy a také krásné třídní erby, které vystihují charakter jejich třídy. Počasí bylo víc než příznivé a zbyl i čas na odpočinek a nechyběl ani večerní táborák se zpěvem a opékáním špekáčků. Domů odjížděli všichni velmi příjemně unavení a plní elánu pro nadcházející školní rok.

Velké díky patří všem, kteří se zúčastnili a pomohli při realizaci celé akce.

třídní učitelka Lenka Matúšová

Dobré jídlo jsme měli,

a moc jsme si to užili.

I když se nám někdy nedařilo,

počasí nás uklidnilo.

Hry se nám moc líbily,

skvělý adapťák jsme prožili.

I když byl moc krátký,

přesto byl moc krásný.

(Kristýna, Michal, Klára, Matyáš, Martin)

Video: zde – YOUTUBE

Fotografie zde