06 Březen 2020 ~ 0 Comments

Výzva rodičům a žákům školy

Vážení rodiče,
na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví a následné výzvy Krajské hygienické stanice Zlínského kraje vás žádám o spolupráci ve věci šíření onemocnění COVID – 19.
Vyzývám všechny rodiče a žáky ZŠ Šumice, kteří se během prázdnin vrátili z regionů zasažených onemocněním COVID – 19, nebo z míst, kde je možné nekontrolované šíření viru (hromadné akce mimo ČR nebo mezinárodní letiště), aby pečlivě sledovali svůj zdravotní stav. V případě jakýchkoliv pochybností neposílejte děti do školy, ale zůstaňte doma! Kontaktujte telefonicky ošetřujícího lékaře nebo hygienickou stanici (KHS ZK)a řiďte se jejich pokyny.
Veškerá oznámení, rady a výzvy jsou uloženy v příloze textu.
Doplňujicí informace z KHS ZL:
Krajská hygienická stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně pro své občany zřídila telefonní linku 724 221 953 a 577 006 759, které jsou k dispozici každý den od 7:00 do 19:00 hodin a v případě dotazů e-mail: covid19@khszlin.cz

Děkuji za pochopení.

Michal Vrága
ředitel školy
Výzva Krajské hygienické stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně

Základní zásady v období zvýšeného výskytu respirací

Mimořádné opatření MZ
KHS ZK – leták COVID

Leave a Reply