24 Červen 2016 ~ 0 Comments

Výsledky Survivalu 2016

V pátek 24.6. od 9.00 proběhl na fotbalovém hřišti v Šumicích 21. ročník školního survivalu. V okolí bylo připraveno tradičně několik disciplín např. jízda na lodi, lanový most, běh řekou, orientační běh atd.

Blahopřejeme všem zúčastněným závodnicím a závodníkům.

 

Kategorie: mladší žákyně (5.-7. třída)

  1. Kamila Březinová, Veronika Juračková        209 bodů
  2. Veronika Machová, Petra Hladišová             197 bodů
  3. Barbora Podešťová, Karolína Zajícová          196 bodů
  4. Adéla Šimoníková, Aneta Navrátilová           190 bodů
  5. Kateřina Slačálková                                      185 bodů
  6. Šárka Slačálková, Zuzana Hrubošová           180 bodů
  7. Eliška Pipalová, Pavlína Dudová                    145 bodů

8.-9. Natálie Končitíková, Julie Pflegrová             140 bodů

8.-9. Natálie Žáková, Michaela Moučková           140 bodů

 

Kategorie: starší žákyně (8.-9. třída)

1.   Eliška Petrková, Soňa Věrná                           230 bodů

2.   Lucie Račická, Monika Hubáčková               230 bodů

3.   Karolína Březinová, Štěpánka Mošťková     228 bodů

4.   Veronika Janíčková, Petra Slámečková        225 bodů

5.   Anna Šimoníková, Magdaléna Surovcová    214 bodů

6.   Zuzana Urbánková, Natálie Klusalová          150 bodů

Kategorie: mladší žáci (5.-7. třída)

1.   Lukáš Jankůj, Daniel Plášek                          213 bodů

2.   Petr Žampach, Filip Baier                               210 bodů

2.   Samuel Kusák, Matyáš Bajza                         195 bodů

4.   Radim Kozub, Martin Slabiňák                     188 bodů

5.   Martin Zálešák, Vojtěch Man                        170 bodů

6.   Mikuláš Zetka, Martin Bernátek                    160 bodů

7.   Tomáš Struhelka, Dominik Navrátil             140 bodů

8.   Milan Balák, Matyáš Viceník                          130 bodů

 

Kategorie: starší žáci (8.-9. třída)

1.   Zbyněk Šmíd, Libor Urbánek                       240 bodů

2.   Štěpán Juřeník, Jonáš Velecký                    216 bodů

3.   Matyáš Mlčoch, Lukáš Pummer                  205 bodů

4.   Petr Kociňák, Jan Lukáš                                192 bodů

5.   Štěpán Koníček, Adam Rusiňák                   145 bodů

 

Kategorie: mix

1.   Renata Lukášová, Milan Tóth                       239 bodů

2.   Patricie Bajzová, Štěpán Vaculín                  202 bodů

3.   Adéla Zálešáková, Šimon Lekeš                    180 bodů

Leave a Reply