06 Červen 2016 ~ 0 Comments

Výlet I. a II. třídy

Dne 31. května se žáci I.a II.třídy vydali do Hodonína na Pirátskou plavbu po řece Moravě. Vedl je pirát Černovous, se kterým hledali na ostrově poklad, o který se potom spravedlivě rozdělili. Každý z malých pirátů musel být pomalován, byl vyzbrojen zbraní, vyzkoušel si kormidlovat loď a dostal Pirátské potvrzení.                                                                                                                        Po plavbě se všichni přesídlili do ZOO v Hodoníně, kde si prohlédli zvířátka – největší nadšení bylo z  bílých lvů. Po malém občerstvení následoval nákup drobných suvenýrů.                                                                                                                Malým pirátům se dobrodružný výlet velmi líbil, nalodili se na autobus a odjížděli domů plni nových zážitků.

Leave a Reply