08 Červen 2017 ~ 0 Comments

Turnaj v Horné Súči

Den dětí jsme netradičně oslavili mezinárodním turnajem s naší družební školou v Horné Súči na Slovensku. Utkali jsme se s borci tamější školy v sedmi disciplínách, a to ve fotbale starších žáků, fotbale mladších žáků, vybíjené děvčat, florbale hochů, florbale děvčat a střelbě ze vzduchovky, taktéž rozdělené na děvčata a hochy.
V příjemné přátelské atmosféře jsme strávili sportovní dopoledne a na závěr dostali výborný oběd v místní školní jídelně. Poměřili jsme síly, navázali přátelské vztahy a osvěžili si slovenštinu.
Slováky dokázalo bohužel porazit jen družstvo chlapců ve florbale a náš chlapecký střelecký výběr, skončili jsme tedy s výsledkem 2:5 na druhém místě a pohár pro vítěze přenechali domácím, ale porážka nás nijak nezdrtila. Vždyť vloni v Šumicích jsme zase vyhráli my!!!

Už se těšíme na další pokračování, tentokrát na našich sportovištích.

Magda Zemánková

Leave a Reply