17 Květen 2019 ~ 0 Comments

Šumické šlapátko

Ve středu 8.5. 2019 proběhl v naší obci první ročník cyklistického závodu pro děti Šumické šlapátko. Akce se zúčastnilo celkem 95 závodníků, hojná však byla i účast přihlížejících a fandící veřejnosti. Úspěšnost závodu by se neobešla bez velké podpory sponzorů, kterým bychom touto cestou chtěli poděkovat.

Dráha by nevznikla bez ochoty Obecního úřadu Šumice, který přispěl i nemalou finanční částkou, finančně nás také podpořily i fa YouRak s.r.o, Vodo – Topo Horecký, pneuservis Velecký, spojovací materiály Šmíd Stanislav, fa Jamibo, Ateliéry Žampach, Michal Zajíc – Fatra,spolek BESEDNÍCI, o propagační materiál se postarala fa Kreativka, na občerstvení a pitném režimu pro dospělé i děti se podílela restaurace Chalupa Bojkovice, pivovar Hrádek, Ovocňák, Linea, zmrzlina Adriagold, potraviny Jednota a lékárna Hana Tamborová.

Za doprovodný program děkujeme panu Dušanovi Mihelovi fa TK sport, který předvedl spanilou jízdu na svém upraveném kole a zapůjčil nám startovací bránu, hudební produkci Miss RENNY. Skákací hrad zapůjčila půjčovna PAPP, malování na obličej se ochotně ujaly Miroslava Velecká a Zuzka Šojdrová, trať doupravil Marian Jurnykl a celý areál nám poskytl Sbor dobrovolných hasičů Šumice.

Z řad dobrovolníků patří díky za pomoc Klubu důchodců, jmenovitě p. Synčákové, p. Dvořáčkové, p. Mudrákové, p. Šidlové , p. Nowakové, p.Zajícové a pedagogickým pracovníkům naší ZŠ p.uč. Lence Matúšové, p.uč. Pavlíně Pappové a p.asistentce Jitce Kopřivové.

V neposlední řadě patří také díky panu Borkovi Pappovi, který celou akci odmoderoval.

Děkujeme Všem, a budeme se těšit na další akci

členové KPŠ