05 Listopad 2019 ~ 0 Comments

Studijní zájezd na Maltu

Ve dnech 19.-25.10.2019 jsme se zúčastnili školního zájezdu na Maltu. Odlétali jsme z vídeňského letiště Schwechat. Po příletu do Valletty jsme se ubytovali v rodinách a večer jsme si zahráli bowling.

V neděli jsme měli objednaný výlet po ostrově Malta. Viděli jsme záliv Blue Grotto, rybářskou vesnici Marsaxlokk a město Vittoriosa.

V pondělí začala výuka v jazykové škole ESE (European School of English). Po napsání rozřazovacího tesu jsme byli rozděleni do skupin. Výuka probíhala každý den od 9:15 do 12:45. V odpoledních hodinách jsme měli výlety: výlet lodí po přístavu ve Vallettě, historickou procházku hlavním městem, město Mdina, Dingli Cliffs a projížďku džípy po ostrově.

Dne 25.10.2019 jsme obdrželi jazykové certifikáty: Certificate – ESE course – General English. Celý pobyt se nám všem líbil. Děkujeme rodičům za podporu a paní učitelce Šmídové za organizaci a dozor.

Štěpánka Marie Ryšková

David Prachař

Leave a Reply