27 Červen 2018 ~ 0 Comments

Sluníčkový den a výlet do Nezdenic

Ve středu dne 20.6.2018 proběhl na naší škole sluníčkový den, do kterého se dobrovolně zapojili žáci naší školy. Paní kuchařky nám stylově připravily i výborný oběd do žluté barvy. Děti školní družiny čekal již tradiční výlet vlakem do Nezdenic. V Nezdenicích jsme mimo jiné navštívili babičku kamaráda Matyho Pelce, která nám umožnila krmení rybiček. I přes úmorné horko všichni zvládli bez problémů pěší zpáteční tůru. Tento školní rok se nesl v duchu krmení domácích mazlíčků. Ve čtvrtek nás k sobě domů pro změnu pozval Alex Zuborňák. Děti se tak mohly pomazlit s malinkými králíčky.

Děkujeme všem rodičům za ochotu a podporu při našich družinových akcích, přejeme všem krásné a pohodové léto a budeme se těšit zase v září na shledanou.

Vychovatelky ŠD

Leave a Reply