25 Červen 2019 ~ 0 Comments

Návštěva dětí z Nezdenic

V pátek 21. 6. si k nám naplánovaly výlet děti z nezdenické základní školy, aby se seznámily se svými budoucími spolužáky a novou školou.

Nejprve jim paní učitelka Zemánková ukázala pár chemických pokusů, které děti zaujaly.
Poté jsme se přesunuli do třídy, abychom nové spolužáky zasvětili do chodu naší školy. Žáci páté třídy si pro ně připravili „informační okénko“, ve kterém se snažili dětem přiblížit jejich kolektiv, vybavenost a výhody naší školy, výlety, které je na druhém stupni čekají, kroužky školy, na které se budou moci přihlásit apod.

Po krátké svačince jsme se přesunuli do haly. Děti si společně ve smíšených družstvech zahrály vybíjenou a fotbal. Na závěr děti přišel pozdravit pan ředitel, který jim rozdal malé pozornosti od naší školy.

Leave a Reply