25 Červen 2018 ~ 0 Comments

Rodiče a děti

Na třídní schůzce jsem vyzvala rodiče, zda nechtějí přiblížit dětem jejich práci nebo koníčky. Několik rodičů mělo zájem a tak se rozběhla spolupráce, moc hezká a přínosná. Nejdříve jsme měli zdravovědu, paní Košibová děti seznámila s úrazy a nemocemi, první pomocí, kterou si děti mohly vyzkoušet. Asi o měsíc později paní Juříková uspořádala setkání, kde děti seznámila s Brunem (svým psem). Vyprávěla jim o výcviku, péči, výstavách, dala jim několik malých úkolů a děti si pohrály i s Brunem, který je mimochodem moc chytrý a hodný. Poslední setkání bylo s paní Ševečkovou a panem Šojdrem, kteří dětem přiblížili život včel (ale to už jste si jistě přečetli na stránkách). Všem moc děkuji za spolupráci, děti byly nadšené a věřím, že i další rodiče či prarodiče se přidají.                                

Tř.uč. III. třídy Jarmila Mrázková

Leave a Reply