27 Červen 2019 ~ 0 Comments

Pramének zářil v kulturáku

V úterý 24. 6. dopoledne navštívili všichni žáci školy koncert DPS Pramének. V jeden a půl hodinovém koncertu předvedli zpěváci všechno, co se od vánoc naučili. V bohatém programu zazněly melodie z filmů, pohádek i od známých zpěváků. V sólových vystoupeních se předvedli sourozenci Bemerovi, sestry Šťastné, Julča Ježková, Adélka Machálková a Klárka Pinďáková. Na hudební nástroje je doprovodila jejich vedoucí Áďa Jurčíková, Barunka Plášková, Ivo Jurčík a Kuba Kočička. Anet Bemerová si vystřihla kromě doprovodu jedné písně i svůj absolventský klavírní koncert. Celým pořadem provázeli Natka Končitíková a Tadeáš Tlach.
Večer zazpívali rodičům. Doprovod byl obohacen o smyčce v podání muzikantů z cimbálových muzik Ohnica a Cyril. Lesku dodalo také úvodní slovo pana ředitele a závěrečné poděkování pana starosty.
Jejich vystoupení sklidilo bouřlivé ovace, večer se dočkali i potlesku vestoje.
Celá akce byla nádhernou prezentací naší školy a všem účinkujícím za krásný zážitek děkujeme.
B. Jurčíková

Leave a Reply