22 Prosinec 2018 ~ 0 Comments

Pramének na Benefičním koncertě

Letošní ročník Benefičního koncertu v Šumicích doplnil i školní pěvecký sboreček Pramének.

Pod vedením Adély Jurčíkové si děti 2.- 7. třídy nacvičily pásmo vánočních písniček. Jejich zpěv doplňovala Adélka svou hrou na elektrické klávesy a děti doprovodil také její bratr Ivo Jurčík, který hrál na elektrickou kytaru.

Svým vystoupením ohromili téměř všechny posluchače v sále. Odměnou jim za jejich tvrdou práci a píli byl ohromný potlesk a nadšení mnoha lidí. Ještě po jejich vystoupení se sálem neslo „ti byli fakt dobří“.

I proto si děti zasloužily malou oslavu, kterou jim Adélka zajistila v podobě dětského „šampusu“.

Sborečku moc děkujeme za jejich vynikající vystoupení, reprezentaci školy a přejeme jim mnoho úspěchů.

Leave a Reply