16 Květen 2019 ~ 0 Comments

Omezení provozu ZŠ – odstávka elektrické energie

Oznámení o omezení provozu

Ředitel ZŠ Šumice oznamuje všem žákům, zákonným zástupcům a externím strávníkům, že dne 29. 5. 2019 bude omezen provoz ve škole a školní jídelně. Důvodem omezení provozu je plánovaná odstávka elektrické energie.

Výuka bude probíhat podle standartního středečního rozvrhu, pouze s mírnými úpravami a bez využití elektroniky. Družina bude fungovat v obvyklém rozsahu a bez větších omezení.
Školní jídelna bude otevřena od 11:00 do 13:00 a z uvedených důvodů zajistí pouze hlavní jídlo a pitný režim. Pro bližší informace sledujte „jídelníček“. Tímto také žádáme strávníky, kteří nebudou mít o oběd zájem, aby si včas odhlásili oběd u vedoucí školní jídelny.

Děkuji za pochopení.

Ředitel školy

Leave a Reply