06 Únor 2017 ~ 0 Comments

Olympiáda v anglickém jazyce – školní kolo

V prosinci 2016 se na naší škole uskutečnila olympiáda v anglickém jazyce. Do soutěže, která měla část písemnou a ústní, se přihlásilo celkem 33 žáků. Většina žáků byla výborně připravena, ale porota musela vybrat z každé kategorie pouze tři nejlepší:

 

Kategorie IA (6. a 7. třída):

       1.   Martin Bernátek, 6. tř.

       2.   Tomáš Čapák, 7. tř.

       3 .  Kamila Březinová, 7. tř.

 

Kategorie IIA (8. a 9. třída):

         1.   Karolína Beníčková, 9. tř.

         2.   Martin Hovorka, 9. tř.

         3.   Karolína Březinová, 9. tř.

 

Blahopřejeme nejenom vítězům, ale i všem ostatním, kteří se pečlivě připravovali a tím si své jazykové dovednosti sami zlepšovali. To je také hlavní důvod, proč se naše škola této soutěže pravidelně zúčastňuje.

Postupujícím do okresního kola držíme palce!

 

                                Adéla Šmídová, Pavlína Pappová

školní kolo

Leave a Reply