11 Únor 2016 ~ 0 Comments

Olympiáda v AJ

V měsíci lednu se na naší škole uskutečnila olympiáda v anglickém jazyce. Do soutěže, která měla část písemnou a ústní, se přihlásilo celkem 50 žáků. Většina byla výborně připravena, hlavně ve starší kategorii bylo velmi obtížné vybrat pouze tři nejlepší:

Kategorie IA (6. a 7. třída):
1. Tomáš Čapák, 6. tř.
2. Kamila Březinová, 6. tř.
3. Eliška Pipalová, 7. tř.

Kategorie IIA (8. a 9. třída):
1. Jan Koláček, 9. tř.
2. Aneta Kudelová, 9. tř.
3. Karolína Beníčková, 8. tř.

Blahopřejeme nejenom vítězům, ale i všem ostatním, kteří se pečlivě připravovali a tím si své jazykové dovednosti sami zlepšovali. To je také hlavní důvod, proč se naše škola této soutěže pravidelně zúčastňuje.
Postupujícím do okresního kola držíme palce!

Adéla Šmídová, Pavlína Pappová
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Leave a Reply