23 Březen 2016 ~ 0 Comments

Okresní kolo chemické olympiády

Dne 8. března se na naší škole uskutečnilo tradičně okresní kolo chemické olympiády. Sjelo se k nám 26 soutěžících z 11 škol celého okresu Uherské Hradiště. Soutěž proběhla bez sebemenších zádrhelů v duchu fair play.
Vítězkou se stala Simona Balouchová ze ZŠ Bánov.
Naši skolu reprezentovaly žákyně 9. třídy Renata Lukášová, Aneta Kudelová a Lucie Račická. Renča s Anetou se umístily na 12. a 14. místě a nechaly za sebou i některé studenty gymnázia.

Všem zúčastněným děkuji za skvělou reprezentaci.

Taktéž bych chtěla velice poděkovat paním kuchařkám za skvělý oběd a panu školníkovi a paním uklizečkám za pomoc při přípravě školy. V neposlední řadě patří veliký dík žákům 8.třídy, kteří se mnou celou akci zajišťovali technicky.

Magda Zemánková

Leave a Reply