06 Únor 2019 ~ 0 Comments

Lyžařský kurz 2019

Na lyžák se jelo autobusem do Jeseníků na Malou Morávku. Hotel Neptun, kde bylo ubytování, byl hezky zařízený. Většina pokojů byla po dvojicích. Na hotelu byly snídaně, obědy a večeře. Snídaně nám byly podávány formou švédského stolu, takže si mohl každý vybrat, na co měl chuť. Obědy a večeře byly podávány už normálně. Vařili tam víceméně dobře, takže se to dalo jíst.
Lyžovalo se 2x denně. Dopoledne a odpoledne. Lyžování bylo fajn, byl dostatek sněhu, a tak se jeden den dostalo i na běžky. Lyžovat se každý naučil, a ti co lyžovat uměli, se ještě více zlepšili. Na výcvik byli žáci rozděleni do 4 skupin podle lyžařských dovedností.
Každý den byl večerní program. Hrály se hry a tancovalo. O program se staraly jednotlivé skupiny. Po večerním programu následovala večerka a šlo se spát.
Každý si lyžák užil a všichni budoucí šesťáci a sedmáci by měli jet taky :D

Tereza Pinďáková

Letošní lyžařský kurz hodnotím velmi pozitivně. Musím pochválit všechny žáky, kteří byli ukáznění a ze všech sil se snažili naučit nebo zlepšit  lyžařské dovednosti. Počasí nám přálo, lyžařský areál Ski Karlov je skvělý ve všech směrech. Využili jsme i běžecké stopy v Karlově. Většina dětí byla na běžkách poprvé a věřím, že velká část z nich našla v tomto sportu zalíbení. Užili jsme si i stavění sněhuláka, koulovačku a pizzu a hranolky. Štěstí nám přálo i ze zdravotního hlediska. Vrátili jsme se všichni v pořádku bez úrazu. Už se těšíme na příští rok.

Zbytek fotografií a videa mají žáci šesté a sedmé třídy nasdílen přes svoje Google disky.

Magda Zemánková

Leave a Reply