10 Leden 2021 ~ 0 Comments

Informace pro 9. třídu

Vážení rodiče, mílí žáci

dovolte mi Vás informovat o možnosti pro žáky 9. třídy naší školy, se přímo propojit se středními školami a učilišti pomocí on-line schůzek (Teams/Meets…). Portál nyní zobrazuje i poměrně zásadní informace jako inspekční zprávy škol, výsledky u státních maturit apod. Pro letošní deváťáky je to poslední šance, kdy se mohou alespoň virtuálně potkat s více školami v jeden čas na jednom místě a mezi nimi si vybrat. Termíny jsou uvedeny v mapce po jednotlivých okresech (viz. příloha). Všechny burzy se odehrají v rozmezí 13.-20. ledna 2021.

Portál naleznete na adrese https://burzaskol.online (kde jsou i informace k termínu a času jednotlivých výstav).

BURZA bude probíhat vždy v čase 16:00 – 19:00 h jako virtuální burza v těchto okresech:

Uherské Hradiště –  13. ledna 2021

Vsetín  - 14. ledna 2021

Zlín – 15. ledna 2021

Leave a Reply