27 Březen 2019 ~ 0 Comments

Exkurze do Napajedel

Ve čtvrtek 21. 3. se žáci 7. třídy zúčastnili exkurze do Napajedel. Chlapci navštívili zpracování plastů ve Fatře, děvčata v místním muzeu výstavu s názvem Zmatené peníze.

Podnik Fatra Napajedla je známý po celé Evropě svými výrobky z plastů, jako jsou hračky, sportovní potřeby, podlahové krytiny aj. Mimo jiné jsme s chlapci zhlédli v rámci jedné výrobní haly pracovní postup při výrobě různých druhů fólií. Dívky se seznámily s různými platidly 19. a 20. století, ve formě prezentace virtuálně navštívily současné a minulé napajedelské podniky a vyzkoušely si různé kostýmy.

Celý výlet jsme zakončili jak jinak než dobrotami, někdo dal přednost sladkým palačinkám, jiný kebabu.
Odjížděli jsme určitě všichni spokojení a těšíme se na další exkurzi.

Bohumila Jurčíková, Lenka Matúšová

Leave a Reply