05 Leden 2018 ~ 0 Comments

Anglická olympiáda – školní kolo

Olympiáda v AJ

V prosinci 2017 se na naší škole uskutečnila olympiáda v anglickém jazyce. Do soutěže, která měla část písemnou a ústní, se přihlásilo celkem 30 žáků. Spousta soutěžících byla výborně připravena, ale porota musela vybrat z každé kategorie pouze tři nejlepší:

Kategorie IA (6. a 7. třída):
1. Martin Bernátek, 7. tř.
2.-3. Mikuláš Zetka, 7. tř. a Matyáš Fornůsek, 6.tř.

Kategorie IIA (8. a 9. třída):
1. Tomáš Čapák, 8. tř.
2. Veronika Juračková, 8. tř.
3. Kamila Březinová, 8. tř.

Blahopřejeme nejenom vítězům, ale i všem ostatním, kteří se pečlivě připravovali a tím si své jazykové dovednosti sami zlepšovali. To je také hlavní důvod, proč se naše škola této soutěže pravidelně zúčastňuje.
Postupujícím do okresního kola držíme palce!

Adéla Šmídová, Pavlína Pappová

Leave a Reply