06 Říjen 2016 ~ 0 Comments

Adaptační kurz Kopánky 2016

Ve dnech 7. – 9. září jsme odjeli s panem učitelem Vrágou, paní učitelkou Jurčíkovou a Křivánkovou a Áďou Jurčíkovou na adaptační kurz do krásného prostředí Bílých Karpat. Cestovali jsme vlakem i autobusem a závěrečnou část cesty z Rasové na Kopánky jsme šli pěšky. Pochod jsme zvládli i přesto, že jsme si museli batohy nést sami na zádech, pouze nejtěžší tašky nám vzala paní Křivánková do auta.

Hned první den nás po obědě a ubytování čekala spousta her a soutěží, malá túra a táborák se spoustou písniček, které jsme našli v našem novém zpěvníčku.

Druhý den jsme si vyšlápli na Velký Lopeník. Někteří šli přes sedlo, jiní zvládli i rozhlednu, ale všichni jsme se setkali u kofoly, poháru a hranolků na chatě Jana. Máme radost, že cestu s námi zvládla i naše Gábinka. Po příchodu do penziónu jsme si pořádně zařádili v bazénu i na dalších atrakcích. Po dobré večeři jsme se rozběhli pro dřevo na táborák s opékáním špekáčků. Společně jsme také našli poklad s různými dobrotami.

Poslední den nás už čekala zase cesta domů.

Líbilo se nám ubytování, jídlo i zábava, odnesli jsme si spoustu zážitků a opravdu jsme se všichni skamarádili.

                                                                                                                žáci 6. třídy

 

Leave a Reply